Můj začátek podnikání

Můj začátek podnikání byl hodně napínavý, ale to je takovýhle krok skoro vždycky. Co mě ale dokopalo k tomu začít prodávat?

Brzy to bude 12 měsíců, co jsem začala podnikat na plný úvazek. Rozhodnutí dát výpověď bylo jedno z největších v mém životě a taky mi patřičně obrátilo život vzhůru nohama.

Můj odchod ze zaměstnání byl malinko napínavý. 14 dní potom, co jsem dala výpověď, moje firma oznámila, že končí. 14 dní, které mi změnily život a mindset. Pro mě to totiž znamenalo, že jsem nedostala žádné odstupné (ve firmě jsem byla 9 let).

Díky tomu jsem se ale pořádně opřela do prodeje a začala na sobě makat, například jsem si musela odstranit blok “být vidět”. Rozjela jsem podnikání i konzultaci s byznys mentorkou, která mi nalila čistého vína, řekla mi co a jak mám udělat. Samozřejmě podle svého, autenticky. Jinak to ani neumím.

 

Neuvěřitelně jsem vyrostla pod křídly Veronika JežíkováHanka Grmelová. Obě holky mě rozebraly na atomy a poskládaly opět do mého lepšího já. Díky nim vidím své já v jeho pravé podobě a vím, že je vše v pořádku tak, jak je. 

 

Děkuji za možnost mentoringu u Andrea Grigerova, kde jsem mohla ještě více proniknout do jedné z mých vášní — fontů. Našla jsem na FB (cože?!?!) nová přátelství i byznys friends. 

 

Musím říct, že ten pocit být sama sebou a nemuset se přetvařovat na schůzkách, je k nezaplacení. Už bych neměnila. Já vím, nikdy neříkej nikdy. Nevím, jaká bude situace a co mě v životě potká a jaké má se mnou Vesmír plány. Uvidíme. 

 

Vážím si toho a jsem hrdá na to, co jsem vytvořila. Vážím si všech klientů, které jsem měla a mám a kteří se ke mě vracejí a posílají mi další klienty. 

 

Kdo cítíte, že byste chtěli podnikat (se vším dobrým i zlým, co to přináší) a jen trochu můžete, jděte do toho. 

 

 

TA SVOBODA, UPŘÍMNOST A MOŽNOST JÍT SI ODPOLEDNE LEHNOUT, JE NEJVÍC! 

Štěpánka Horák

Sdílení je radostí…

Další blogové články k tématu

Přejít nahoru