Porfolio a reference

tvorba webu terapiewebu stepankahorak petrasucha

terapie Bachovými esencemi

webdesign

brand design

tvorba webu

Nádherný tvůrčí proces, ve kterém Štěpánka byla vším, co jsem jen potřebovala. Otevřená mým nápadům, respektující všechna moje „Nevím“, podpůrná, nápomocná. Dostala se mi pod kůži, otevřela mi obzor, dovedla mne k mé viziPocit úplného WOW!!!

tvorba webu terapiewebu stepankahorak sitehrave

sítě hravě

webdesign

brand design & logo

tvorba webu

tvorba webu terapie webu stepankahorak reference monikagavulova

feng shui v interiéru

webdesign

brand design

tvorba webu

Štěpánko, požádat tě o tvorbu mých webových stránek bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Získala sis mou naprostou důvěru svým profesionálním, klidným a trpělivý přístupem. Tu trpělivost bych chtěla vyzdvihnout. Ty jsi mě úžasně a trpělivě vedla a s výsledkem jsem nad míru spokojená.

tvorba webu terapiewebu stepankahorak pramenzivotazeny

pramen života ženy

webdesign

brand design & logo

tvorba webu

Prostudovala si, kdo jsem podnikatelsky, co chci vyzařovat a dávat ven a pak to udělala! A ty její návrhy, u kterých mi řekla i příběh, jak k nim došla, co podle ní říkají … jako fakt WOOOOW. Vůbec jsem neuměla dát do slov, co chci, ale ona to přesto zvládla. Tu kombinaci barev a písma miluji čím dál víc.

tvorba webu terapiewebu stepankahorak koucujicidoktorka

koučující doktorka

webdesign

brand design

tvorba webu

Štěpánka vás s laskavostí provede celým procesem, poradí, jak se na web dívat, doporučí, co by na webu mělo být, pomůže s úpravou textů, trpělivě ladí detaily a vše srozumitelně vysvětluje. Přispívá nápady a přijímá ty vaše. Štěpánka je opravdový profesionál.

tvorba webu terapiewebu stepankahorak janacapova

projektový management

webdesign

brand design

tvorba webu

Znám vícero velmi dobrých webařů, ale Štěpánka je zcela jedinečná. Jako klient se u ní cítím doslova jak v bavlnce: tvorba webu se s ní stává radostným kreativním procesem, který má ale perfektně danou strukturu. Všechno, na čem jsme se kdy domluvily, Štěpánka splnila precizně a včas.

tvorba webu terapiewebu stepankahorak advokatka

rodinná advokátka

webdesign

brand design

tvorba webu

U Štěpánky se propojuje laskavost a trpělivost s velkou dávkou profesionality. Tam, kde máte o webu svoji vlastní představu, vychází z ní a rozvine ji. Tam kde nevíte, poradí a navrhne možnosti. Co na spolupráci se Štěpánkou velmi oceňuji je, že vše srozumitelně vysvětlí.

Co ještě říkají moje klientky?

Chcete dopřát terapii i vašemu webu?

Přejít nahoru