Servis webu

Klid a pohoda vašeho webu je naše radost

Popis jednotlivých položek

Aktualizaci šablon, samotného wordpressu i pluginů budeme provádět pravidelně, nejpozději jednou za 14 dní. V případě nutnosti častěji.

Zálohování webu na úložiště klienta (v případě balíčku Základka) nebo na bezpečné cloudové úložiště pod naší správou (v případě balíčku Střední a Vysoká). Zálohy budou vytvořeny tak, aby šel web kdykoliv z této zálohy obnovit. 

Kontrola, zda v technickém nastavení webu není žádné ohrožení, například zastaralé parametry nebo malá kapacita místa pro web na hostingu.

Pokud vy nebo my zjistíme na webu nějaký problém, incident (například se nezobrazují fotky nebo se web chová nestandardně), budeme na takovou zprávu reagovat do 2 dnů (v případě balíčku Základka a Střední) nebo do 24 hodin (v případě balíčku Vysoká) a domluvíme se na dalším postupu řešení vzniklého problému.

V každém balíčku je k dispozici určitý počet minut na řešení vzniklého problému. Pokud by řešení problému požadovalo delší zásah, domluvíme se na dalším postupu. 

Návrh a nastavení SEO textů a paramentrů pro vyhledávání webu na internetu. Všechny SEO texty budeme s vámi konzultovat. 

Nastavení optimalizace webu pro vyhledávače, do této kategorie spadá například rychlost načítání webu na počítači i mobilu, optimalizace velikosti obrázků a fotek. 

Nastavení zabezpečení webu před útoky hackerů, kteří se chtějí dostat do administrace webu. Jedním z prvků je například změna přihlašovací adresy do administrace webu.

Budeme monitorovat, zda se někdo do webu nechce dostat a tyto IP adresy hackerů budeme aktivně blokovat, aby svůj útok na váš web již nemohli zopakovat.

Každý měsíc od nás obdržíte mail, kde bude seznam aktivit, které jsme na webu udělali. Jaké jsme provedli aktualizace, informace o zálohování webu nebo o bezpečnostním riziku, které jsme zaznamenali.

Pokud budete potřebovat na webu cokoliv upravit, ať už v obsahu, designu nebo nastavení webu, v případě balíčku Střední a Vysoká, máte tyto služby za zvýhodněnou cenu 1000 Kč / hodinu, účtováno po 15 minutách. 

Mailem vás upozorníme na blížící se termín platby za doménu a hosting. Abyste tento termín nepropásli a o doménu nebo hositng nepřišli.

V měsíčním reportu dostanete i rozbor návštěvnosti webu z nástroje GoogleAnalytics. Uvidíte tak které stránky navštěvují klienti nejvíce a které nejméně. Budete moct tak aktivně s těmito údaji pracovat.

Nevíte kterou službu si vybrat? Zamluvte si 20minutovou konzultaci ZDARMA a najdeme to pravé pro vás i váš web.

Přejít nahoru